ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

تماس بگیرید

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد با گل طبیعی برای مجالس و تشریفات (با تیم حرفه ای گل فروشی رضوان )

 

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد و تزئین فضا و محیط اهمیت زیادی در میزان جلب توجه میهمانان و مخاطبان دارد و یکی از مهم ترین بخش های تشریفات عروسی و همچنین در برگزاری تشریفات مجالس به شمار می رود به طوری که گل آرایی به عنوان یک هنر و به بخش جدانشدنی از طراحی و دیزاین تبدیل شده است.

گل آرایی هر چه بهتر و زیباتر انجام شود خاطره خوشی را در ذهن میهمانان باقی می گذارد. در مهمانی های خصوصی، تولد ها ، تزیین خانه با شمع و گل، به صورت ساده قابل انجام است ولی گل آرایی مجالس افتتاحیه و عروسی نیاز به تجربه و تخصص دارد که این تخصص تنها با آموزش گل آرایی مجالس در آموزشگاه گل آرایی به دست نخواهد آمد و نیاز به تجربه زیادی خواهد داشت. با چیدمان بهترین نمونه های گل برای افتتاحیه شادی و انرژی را به خود و دیگران هدیه دهید. با تیم گلفروشی رضوان همراه باشید…

گل آرایی مراسم افتتاحیه کسب و کار

افتتاح هر کسب و کار جدیدی ، هرچند کوچک نیاز به جشن دارد و این جشن اگر با یک دیزاین زیبا و چشمگیر به همراه گل ها همراه باشد بدون شک خاطره ای فوق العاده در ذهن همگان به یادگار خواهد گذاشت، علاوه بر این برای نشاط و انرژی بیشتر در جشن مراسم افتتاحیه حضور گل ها واجب است. 

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

 

احتمالا پس از دیدن عکس بالا چند لحظه ای مکث کرده اید و جذب زیبایی گل ها و رنگ آمیزی زیبای آن ها و چیدمان مغازه شده اید، در صورتی که شاید یدون وجود گل ها توجه کسی به مغازه و یا افتتاحیه آن جلب نمی شد! گل ها در ذهن هر شخص تداعی انرژی ، آرامش و حس مثبت دارند. به همین دلیل اکثر انسان ها جذب گل ها می شوند و با دیدنشان لبخند روی لب هایشان شکل می گیرد.

با گل آرایی افتتاحیه کسب و کار خود و گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد مخاطبین بیشتری را جذب خواهید کرد، پیشنهاد تیم گل فروشی رضوان به شما یک تماس ساده با ما جهت مشاوره می باشد.

 

شماره تماس گل فروشی رضوان :

09124188112

09102188112

 

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

پس از گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد یکی از مهم ترین مراسم ها عروسی می باشد. از آنجایی که تمامی عکس های عروس و داماد در جایگاه مخصوص ثبت می شود و همچنین این قسمت از سالن محلی برای استراحت عروس و داماد است، لذا در نظر گرفتن جای مناسب برای عکاسی، در نظر داشتن فضایی برای میهمان هایی که تمایل دارند با عروس و داماد عکس یادگاری داشته باشند، گل آرایی و زیبایی جایگاه عروس و داماد و همچنین نزدیک بودن به ورودی مدعوین از اهمیت خاصی برخوردار است.

یکی از لزومات جایگاه عروس و داماد این است که محل نشستن عروس و داماد مکانی بسیار راحت باشد. زیرا شما مدت زمان کمی در جایگاه حضور دارید که راحتی صندلی عروس و داماد موجب می شود که بتوانید از آن زمان کوتاه به بهترین شکل برای استراحت استفاده کنید. مهم تر از طرح و یا میزان گل آرایی جایگاه عروس و داماد این است که شما شیک به نظر برسید. گل آرایی زیبا شکوه و جلوه خاصی به مراسم می دهد. استفاده از لوستر گل به جای لوستر کریستال ، گل‌ها را از یک حلقه به شکل آبشاری آویزان کنید تا نقش یک لوستر را ایفا ‌کند و حس تازگی را القا کند.

 

نمونه تصاویر گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی میز شام تالار عروسی

با برگ های گل و روبان صندلی و میز میهمانان ویژه را یونیک کنید و بیارایید

یک گل بزرگ و روشن روی دستمال سفره قرار دهید. مثل : گل داوودی

عروس و داماد عزیز می توانید هر گلی را که می خواهید برای گل آرایی میز شام دوست دارید انتخاب کنید، اما باید توجه کنید که رنگ های گل ها با هم ترکیب مناسبی را تشکیل دهد. هماهنگی بین رنگ گل ها و رنگ دستمال سرسفره ها نیز جلوه بیشتری به میز شام تشریفات عروسی می بخشد، بلندی گل آرایی میز را به گونه ای تنظیم کنید تا میهمان هایی که در دو طرف میز قرار گرفته اند بتوانند به راحتی باهم به گفتگو بنشینند. اگر دسته گل عروس با گل آرایی میز شام تشریفات عروسی هماهنگ باشد بسیار زیباست.

 

نمونه تصاویر  گل آرایی میز شام عروس و داماد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد و جشن ها

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی ورودی تالار عروسی

در دیزاین و گل آرایی تالار پذیرایی به ورودی اهمیت ویژه ای دهید. توجه داشته باشید که قبل از خرید اینترنتی از گل فروشی رضوان از گل های زیبا و معطر استفاده کنید. چرا که تازگی گل های استفاده شده در زیبایی ورودی سالن عروس و داماد باعث جلوه بهتر نمای داخلی تالار می شود و در چشمان مهمانان نقش زیادی ایفا کند. استفاده از دکوراسیون تشریفات و نورپردازی و… برای  ورودی سالن عروس و داماد متناسب با سلیقه مخاطب انجام می شود و باعث زیبایی و جلوه بخشیدن به مراسم می گردد.

می توانید مسیر ورودی  را با گل بیارایید بسیار رمانتیک می شود. یک حلقه گل بر درب ورودی آویزان کنید تا میهمانان را شگفت زده کنید. نصب حلقه‌ای از گل بر روی درب ورودی مراسم مهمانان را بیشتر بر سر ذوق می‌آورد و ایده مناسبی است.

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد
دراینجا چند نمونه گل آرایی که جهت تالار پذیرایی و باغ تالار پذیرایی انجام شده را مشاهده می کنید که برای ایده گرفتن مناسب هستند. یک دیزاین و گل آرایی زیبا به هر چه باشکوه ترشدن تالار کمک می کند و از طرفی یک گل آرایی بی کیفیت، باعث می شود تا کیفیت تالار نیز ضعیف به نظر برسد.

اگر در باغ مراسم خود را برگزار می کنید و باغ شما استخر کوچک و یا بزرگی دارد حتما برای استخر گل آرایی انجام بدهید. حضور گل در محیط استخر به شدت بر زیبایی استخر می افزاید. ایده گل های شناور را در محیط استخر انجام بدهید و از زیبایی دو چندانی که استخر شما پیدا می کند لذت ببرید.

متاسفانه در ایران گل آرایی بیشتر به گل آرایی ماشین و پاشیدن گل محدود شده است و افرادی که به دنبال خاص تر کردن عروسی خودشان هستند بسیار کم هستند. اما سوال اینجاست چرا شما آن فرد خاص نباشید! از جمله کارهای خدمات مجالس عروسی گل آرایی سالن عروسی است که با سپردن به یک تیم حرفه ای و توسط گل آرای با تجربه می تواند به بهترین شکل ممکن انجام شود.

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد

 

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل آرایی مراسم افتتاحیه و شاد”

دسته:

فیلتر محصولات

بعد از تعیین، منو را ببندید

نوع تاج گل

نوع تاج گل

جنس پایه

جنس پایه

ارتفاع

ارتفاع

نوع گل

نوع گل

تعیین بازه قیمت

فیلتر بازه قیمت