ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

جعبه گل-شماره 32

تومان

مشخصات جعبه گل شماره 32

اگر نمیدانید چگونه احساسات و عشق خود را ابراز کنید ما به شما پیشنهاد هدیه دادن یک جعبه گل شیک و خاص را می دهیم.

این جعبه به شکل قلب و به رنگ سفید می باشد و گل های آن میخک با دو رنگ قرمز و سفید لب سرخ بوده و روبان قرمز رنگ دور آن نیز جلوه ای زیباتر به جعبه داده است که انتخابی مناسب برای نشاندن لبخند بر لب و سورپرایز کردن شخص مورد نظر شما باشد.چیدمان گل ها طوری می باشد که تمام فضای جعبه گل را در بر می گیرد و این امر باعث زیبایی هرچه تمام تر گل جعبه ای می شود.

همچنین می توانید با اضافه کردن کارت در کنار این جعبه گل و نوشتن شعری خاص یا متنی مختصر و زیبا ، تاثیر آن را دو چندان کنید.

برای سفارش با گل فروشی رضوان تماس بگیرید.

 

توضیحات جعبه گل


شما می توانید این جعبه گل را طبق سلیقه خود در رنگ های دیگر گل میخک سفارش داده و همینطور اندازه و رنگ جعبه گل طبق سلیقه شما قابل تغییر است.

توجه داشته باشید تغییرات جزئی و تفاوت جعبه گل نهایی با عکس سایت ، در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

زمان لازم برای سفارش باکس گل از گل فروشی رضوان

لطفا از یک روز قبل سفارش خود را ثبت کنید

 

نکات مورد توجه :

جهت خرید گل طبیعی  می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جعبه گل-شماره 32”