ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل -شماره 96

تماس بگیرید

مشخصات سبد گل شماره 96

سبد گل شماره 96 از زیباترین و پرفروش ترین نمونه کارهای گل فروشی رضوان است که بصورت خاص و شیکی گل آرایی شده است.

گل های به کار رفته : گل گلایل ، گل لیلیوم و گل رز و  گل داوودی و گل ژربرا  . تعداد گل استفاده شده در این سبد گل زیاد بوده و تمامی فضای سبد گل را در بر می گیرد. که این باعث زیبایی هر چه  بیشتر آن می شود. گل های فصلی  استفاده شده نیز به صورت انباشه است و کاملا  سبد گل را پر می نماید.

اندازه تقریبی: ارتفاع 50 سانتی متر

 

توضیحات سبد گل شماره 96

این سبد گل را می توانید با رنگهای مختلف گل فصلی  و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

 

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل شماره 96

دو ساعت

مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره میتواند با هر گلی که شما دوست دارید سبد گل مورد نظرتان را تهیه کرده ودر اسرع وقت تقدیم کند
نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یااینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیلشما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف درخرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفاتویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید براساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برایتغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظرو رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش،همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییراتدر انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسطحمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط میتوانید به وبلاگ گل فروشی رضوان بهآدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل -شماره 96”