فروشگاه

گل ژربرا زرد

گل ژربرا زرد

0 نقد و بررسی
موجود در انبار

توضیحات

مشخصات گل ژربرا زرد :

گل ژربرا زرد داراي گلهاي مينايي به شكل پرگلبرگ و يا كم گلبرگ و به قطر 5 سانتي متر با مركز زرد رنگ است. زمان اصلي گلدهي آن اوايل فصل تابستان تا اواخر پاييز مي باشد ولي در بهار و زمستان نيز آن را به گل مي نشانند(كاشت گلخانه اي). برگهای آن كركدار و لوب دار به طول 15 سانتيمتر هستند. انواع پاكوتاه به بلندي 30-25 سانتيمتر بيشتر به عنوان گل گلدانی استفاده ميشود و انواع پابلند به عنوان گل شاخه بريده به فروش مي رسند.خرید و فروش گل ژربرا به دلیل تنوع و زیبایی رنگ هایش به همراه درخشندگی خاص خود، شکوفه‌های ماندگار، ساقه کوتاه، شاخ و برگ سبز رنگ بسیار وسیع است و چیدمان آنها در گلدان جلوه ای بسیار شاد و جذاب به محیط شما می بخشد.

نگهداری از گل شاخه بریده ژربرا :

  • ساقه گل ژربرا به شدت نسبت به باکتری هایی که ساقه را مسدود می کنند حساس بوده و اگر ساقه هایشان مسدود شوند، سر گل حالت پژ مرده گرفته، خم شده و به پایین متمایل می شود ، بنابراین پس از خرید گل با دقت از آن مراقبت کنید.
  • برای طولانی تر شدن عمر این گل شاخه بریده به صورت مکرر آب آن را عوض کنید.
  • هر یک تا دو روز در میان ، به آب گلدان مکمل غذایی اضافه کنید.
  • از آنجایی که این گل ها به شدت به گاز اتیلن و باکتری حساس هستند، سعی کنید گلدان را همیشه تمیز نگه داشته و در محیطی خنک قرار دهید.

مكان مناسب گل ژربرا برای کاشت:

باید در جایی روشن كه حداقل نيمی از روز آفتاب‌ گيراست باشد، نگهداری گياه برای سال بعد مشكل بوده و گل‌های ضعيفی توليد خواهد نمود. نياز به خاك سبك و نسبتاً مرطوب دارد. حداقل دمای قابل تحمل آن 21-10 درجه سانتی گراد است.

دمای مناسب گل ژربرا:

دمای حداكثر: 26 تا 30

دمای حداقل: 15 تا 16

نظرات

هیچ نظری وجود ندارد.

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “گل ژربرا زرد”

Theme Settings