فروشگاه

گل شیپوری بنفش

گل شیپوری بنفش

0 نقد و بررسی
موجود در انبار

توضیحات

مشخصات گل شیپوری بنفش  :

گل شیپوری بنفش متعلق به مناطق جنوبی آفریقا می باشد.گیاهی علفی و گلدار است که گل شاخه بریده آن بسیار پرطرفدار بوده و در بازارهای گل فراوان است و برای کارهای تزیینی استفاده بسیار دارد. قسمتی که به شکل شیپور است گل خوانده میشود ولی در علم گیاه شناسی اسپات نامیده میشوند که نوعی برگ می باشند.دارای ساقه ای بلند و صاف است که زیبایی گل را دو برابر می کند که حدود 60 الی 80 سانتی متر می باشد.بوته این گل برای رشد و پرورش به هوای شرجی و مرطوب نیازمند است اما گل شاخه بریده آن تا 10 روز در شرایط مطلوب عمر میکند.

فصل گل دهی گل شیپوری  زمستان است و گل های آن معطر هستند و در رنگ های سفید ، نارنجی ، بنفش ، صورتی ، زرد ، بنفش تیره و … موجود می باشند  . رنگ های متنوع و بسیار زیبایش ، ظاهر متفاوت و خاصش بعلاوه عمر گل شاخه بریده طولانی در گلدان گل ، باعث پرطرفدار بودن گل شیپوری شده است.

خرید گل شیپوری زیبا و قرار دادن آن بصورت گل و گلدان در محیط کار و یا منزل طراوت و شادابی را برایتان به ارمغان می آورد.

 

نماد و معنی گل شیپوری :

گل شیپوری در تمام دنیا نماد ایمان و خلوص ، نشاط و تولدی دوباره (به این دلیل که پس از اتمام فصل زمستان گیاه از نو زنده میشود) می باشد.

نگهداری از گل شیپوری شاخه بریده :

  • آب داخل گلدان را تمیز نگه دارید تا محیطی برای  رشد باکتری ها فراهم نشود.
  • هـر چـند روز یکبار، گل ها را از گلدون خود خارج کرده و سـاقـه هـای آنها را بصورت اریب کـوتـاه کـنـید. سعی کنـید در هنگام کوتاهی بـه ساقه ی گل فشـار وارد نـکنید.
  • شیپوری ها برای مدت زمانی نزدیک به 10 روز تازه و شاداب خواهند ماند.

پیشنهاد: اگر در مورد نحوه نگهداری گل های شاخه بریده اطلاعات بیشتر لازم دارید به وبلاگ مراجعه کنید.

نظرات

هیچ نظری وجود ندارد.

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “گل شیپوری بنفش”

Theme Settings