ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گل فروشی رضوان

گل فروشی اینترنتی رضوان : گلفروشی رضوان با راه اندازی واحد فروش اینترنتی و آنلاین با ارائه انواع دسته گل , تاج گل , تاج گل ترحیم ، تاج گل افتتاحیه ، پایه گل ،تاج گل پایه دار ، سبد گل رومیزی , سبد گل , گل آپارتمانی , جعبه گل های زیبا در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

همه محصولات ارائه شده در گل فروشی رضوان با گل های تازه و شاداب تهیه شده از بازار گل و بسیار زیبا به رنگ های مختلف و شاد برای مناسبات مختلف و مراسمات شادی , عروسی , نامزدی , ومراسمات خواستگاری و بله برون و همچنین برای مراسمات ختم و ترحیم جهت تسلی قلب عزیزان شما آماده شده است که می توانید جهت سهولت در خرید و صرفه جویی در وقتتان به صورت اینترنتی و یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت ارسال شود.

قابل ذکر است که اگر مراجعه کنندگان محترم به سایت گل فروشی رضوان نیاز به خدمات ارسال گل فوری داشته باشند ، در صورتی که گل مورد نظرتان در همان روز و در انبار گل موجود باشد ، ظرف کمتر از ۲ الی ۳ ساعت امکان پذیر خواهد بود . همچنین شما مشتریان گرامی می توانید با مراجعه حضوری به گل فروشی نیز گل دلخواهتان را از میان انبوهی از گلهای خوشرنگ و زیبا انتخاب کرده و سفارش دهید

لازم به ذکر است گل فروشی اینترنتی و آنلاین رضوان با سابقه فعالیت 10 سال خود همواره سعی داشته است تا همگام با نیازهای جامعه فعالیتهای خود را گسترش دهد.

بر این اساس در ابتدای سال 93 اقدام به راه اندازی وب سایت گل فروشی رضوان نمود. مشتریان عزیز می توانند از این پس با ثبت و خرید و ارسال سفارشات خود به صورت اینترنتی از تخفیفات ویژه ما نیز برخوردار شوند.


گل فروشی اینترنتی رضوان : قیمت ارزان و کیفیت گل های ما را ما را مقایسه کنید.

شما می توانید در مواردی که تصویر و گل آرایی ویژه ای برای سفارش گل در نظر دارید را برای ما ارسال نمایید.

گل فروشی اینترنتی و آنلاین رضوان آماده انجام کارهای سفارشی و تک طرح مشتریان نیز است.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]