ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

نحوه خرید گل آنلاین از گل فروشی رضوان

خرید گل آنلاین و ثبت سفارش گل به صورت اینترنتی راهی برای صرفه جویی در زمان و هزینه های شماست.زیباترین و تازه ترین گل ها را در اسرع وقت به عزیزانتان هدیه دهید.

روش خرید گل آنلاین و ثبت سفارش اینترنتی :

در حال حاضر خرید از گل فروشی فقط به صورت تلفنی امکان پذیر است

1.انتخاب محصول

شما می توانید با استفاده از منوهای سایت گل فروشی رضوان و یا جستجو مدل گل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

امیدواریم بتوانید مناسب ترین طرح ها را از بین طرح های ارائه شده در سایت گل فروشی رضوان انتخاب کنید.

2. سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید “اضافه به سبد خرید” و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. و يا در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت گل فروشی رضوان برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي ذکر شده در سایت تماس گرفته و سفارش خود را به صورتي تلفني به همکاران و پشتیبان های گل فروشی رضوان اعلام نمائيد.

بعد از ثبت سفارش، در ساعات كاري (همه روزه ساعت 9 الی 22 ) حداکثر پس از 30 دقیقه، همکاران ما از سایت گل فروشی رضوان جهت تائید سفارش و هماهنگی برای ارسال آن با شما تماس خواهند گرفت.

سایت گل فروشی روضوان برای مشتریان اینترنتی خود هدایایی را نیز در نظر گرفته است که همراه با سفارش تحویل خريداران خواهد شد.

3.  تحویل کالا و پرداخت وجه سفارش

مدت زمان تحويل سفارش  1 تا 2 ساعت می باشد.

پرداخت مبلغ سفارشات از طریق شماره کارتهای ارائه شده در سایت گل فروشی رضوان انجام می شود. در آینده پرداخت اینترنتی گل فروشی رضوان نیز راه اندازی خواهد شد.

پرداخت وجه سفارش می تواند پس از تحویل كالای خریداری شده در محل شما نیز صورت گیرد.

4. توضيحات مهم :

* تمام قیمت ها در سایت گل فروشی رضوان روزانه به روز می شوند. برای دریافت قیمت محصولات تنها از طریق سایت اقدام نمایید.

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.