ثبت سفارش تلفنی و فوری : 88969835 - 09124188112 - 09120716024

سبد گل رومیزی -شماره 1

238,000 تومان

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 1

در این سبد گل رومیزی شیک و بسیار زیبای گلفروشی رضوان از گل های لیلیوم،ژربرا و رز بهمراه داوودی استفاده شده است که برگ آرایی و دیزاین خاصی دارد.

اندازه تقریبی: ارتفاع 20 الی 25 سانتی متر ، عرض 90 سانتی متر.

زمان لازم برای تهیه سفارش این سبد گل:

لطفا از یک روز قبل جهت ثبت سفارش هماهنگ کنید

نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سبد گل رومیزی -شماره 1”

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.