ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

سبد گل ترحیم -شماره 5

150,000 تومان

اندازه تقریبی : ارتفاع حدودا  90 سانتی متر

جنس پایه : سبد چوبی

مشخصات سبد گل ترحیم شماره 5

سبد گل ترحیم شماره 5 مدل ساده ، شیک و خاص ، مناسب برای مراسم ترحیم و برای عرض تسلیت که گل آرای گل فروشی رضوان با گلهای تازه و شاداب هنرمندانه آن را تزیین کرده است و با قیمت مناسب و ارزان تقدیمتان می شود .

گل های دیزاین شده در این سبد گل ترحیم برای مجلس ختم عبارتند از : گل گلایل

—————————————————————–

ویژگی های سبد گل ترحیم شماره 5 :

✅ویژگی اصلی در این سبد گل مراسم ختم گل آرایی هنرمندانه گل گلایل سفید در تمام فضای این سبد گل ساده و شیک می باشد، تمامی گلها به شکل کاملا پر پشت و فشرده در کنار هم دیزاین می شوند تا چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب کنند.

ویژگی بعدی این سبد گل ترحیم برگ آرایی فشرده آن می باشد که در داخل ابعاد سبد گل انجام می شود تا هیچ قسمتی از فضای سبد گل خالی دیده نشود .

ویژگی نهایی این سبد گل استفاده از گل های تازه تهیه شده از بازار و امکان ایجاد تغییر در رنگ گل های به کار رفته در آن می باشد تا گلی دلخواه مطابق با سلیقه تان آماده و ارسال شود.

در صورتی که امکان حضور در مراسم ختم برایتان میسر نیست نگران نباشید، فقط کافیست با سفارش سبد گل مراسم ترحیم ، سالگرد و سوگواری و ارسال آن، این غیبت را به سادگی جبران کنید.


تیم گل فروشی رضوان بهترین ها را به شما ارائه میکند،با ثبت سفارش سبد گل ارزان ترحیم و خرید اینترنتی آن در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

خدمات گل فروشی اینترنتی رضوان :

تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

متن روی سبد گل شما بصورت تایپ شده و بسیار شیک روی آن نصب میشود.

ارسال سبد گل فقط در سراسر استان تهران قابل انجام است.

تغییرات کم و جزئی و تفاوت سبد گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

پس از ارسال عکس سبد گل و تأیید مشتری کار ارسال خواهد شد.

گل فروشی رضوان سفارش انواع سبد گل ترحیم را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند.به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش سبد گل ترحیم شماره 5 :

لطفا از یک روز قبل جهت سفارش سبد گل هماهنگ کنید.

—————————————————————–

نکات مورد توجه جهت سفارش سبد گل ترحیم شماره 5 :

جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سبد گل ترحیم -شماره 5”