ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

دسته گل – شماره 52

تومان

مشخصات دسته گل شماره52

دسته گل اختصاصی و جدید گلفروشی رضوان با گل آرایی 3 شاخه گل ژربرای شاداب و تازه و به همراه تزیین با کاغذ مومی و روبان تقدیم شما مشتریان خوش سلیقه می شود.

انتخابی عالی برای مناسبت های متفاوت نظیر تولد ، عشق و دوستی ، عرض تبریک و حتی بی مناسبت برای نشاندن لبخندی بر لب عزیزانتان به شمار می رود.انتخابی که در عین سادگی بسیار زیباست و نشانگر سلیقه خاص شما میباشد.

زمان لازم برای سفارش و تهیه دسته گل:

دو ساعت

 

توضیحات:

میتوانید این دسته گل را با رنگ های دیگر گل ژربرا نیز سفارش دهید.

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت , شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دسته گل – شماره 52”