ثبت سفارش تلفنی و فوری : 09124188112 - 09102188112

دسته گل – شماره 46

تومان

مشخصات دسته گل شماره 46

این دسته گل زیبا و ساده با 9 عدد شاخه گل لیلیوم نارنجی و 5 شاخه گل رز زرد گل آرایی شده و کاغذ زرد رنگ دور آن شادابی خاصی به دسته گل بخشیده است که برای انواع مناسبت های شاد اعم از تولد و جشن و عرض تبریک جهت تقدیم به دوستان و عزیزانتان انتخابی عالی میباشد.

توضیحات دسته گل:

دسته گل و پرفروش گلفروشی رضوان – این دسته گل را می توانید با رنگهای مختلف گل  لیلیوم یا رز نیز سفارش دهید.

زمان لازم برای تهیه سفارش این دسته گل:

سه ساعت

نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

 

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دسته گل – شماره 46”