فروشگاه

گل آلسترومریا سفید صورتی

گل آلسترومریا سفید صورتی

0 نقد و بررسی
موجود در انبار

توضیحات

مشخصات گل آلسترومریا سفید صورتی :

گل آلسترومریا سفید صورتی ، بومی آمریکای جنوبی بخصوص دو کشور شیلی و برزیل است . در حدود 120 گونه در جنس این گیاه وجود دارد.طی 20 سال گذشته به یکی از مهمترین و دوست داشتنی ترین گیاهان تبدیل شده و جزء ده گیاه زینتی اول جهان است.اندازه گل آن بین 5 تا 7 سانتی متر است و سه گلبرگ به همراه کاسبرگ دارد و ارتفاع ساقه آن حدود 140 تا 180 سانتی متر است.

از ویژگی های خوب برای خرید گل آلسترومریا این است که سرما را ترجیح میدهد و پس از شروع گلدهی تداوم گل دهی آن مناسب و دارای عملکرد بالایی است. به عنوان گل شاخه بریده و همچنین برای کاشت در گلدان و باغچه به کار میرود. این گیاه دارای شیرابه ای است که مشابه آن در گل لاله وجود دارد و تماس آن با پوست ممکن است ایجاد سوزش کند.

گل شاخه بریده آلسترومریا دارای رنگ های زیبا ، شاد و متنوعی نظیر سفید ، صورتی ، قرمز اناری ، زرد ، نارنجی ، سرخابی و بنفش است که چیدمان آن به تنهایی یا در کنار گل های دیگر بصورت گل و گلدان یا بعنوان دسته گل جلوه ای خاص دارد و به محیط اطراف شما انرژی و شادی می بخشد.

نگهداری از گل شاخه بریده آلسترومریا :

  • عمر گل شاخه بریده آلسترومریا حدود 14 روز است.
  • گل آلسترومریا جزء گل هایی است که همیشه تشنه ی آب بوده و به همین دلیل باید گلدان گل را کنترل کنید تا آب آن کم نشده باشد و اگر داخل گلدان اسفنج گذاشته اید، باید اغلب به آن سربزنید و از خیس بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  • غنچه های آلسترومریا کیپ و سفت هستند،اگر به خوبی از آنها مراقبت کنید تا آخرین حد باز می شوند.
  • هر بار که آب گلدان را عوض می کنید باید از غذای مکمل داخل آب آن بریزید.
  • تا حد امکان گلدان آن را در محیطی خنک قرار دهید.

پیشنهاد:جهت سفارش و خرید گلدان دلخواهتان به منوی گلدان مراجعه کنید.

 

نظرات

هیچ نظری وجود ندارد.

اولین کسی باشید که نظر میدهید: “گل آلسترومریا سفید صورتی”

Theme Settings