• سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 3

سبد گل رومیزی ترحیم شماره 3 انتخابی عالی و بسیار شیک جهت عرض تسلیت می باشد که با قیمت ارزان تقدیم می شود.
این سبد گل ختم توسظ متخصصین گل آرایی تزیین می شود که گلهای آن شامل : 30 شاخه داودی ، 5 لیلیوم سفید و به همراه 2 عدد شمع است.
تعداد گل استفاده شده در این سبد زیاد بوده که باعث پر حجم دیده شدن آن می شود و تمامی فضای سبدگل را در بر می گیرد.

اندازه تقریبی: ارتفاع  50  سانتی متر


توضیحات سبد گل رومیزی ترحیم :

تاج گل زیبا و پرفروش گل فروشی رضوان- این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل لیلیوم و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.


زمان لازم برای تهیه سفارش این سبد گل :

سه ساعت


نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

  • 100,000تومان


کالاهای مرتبط

گل داوودی

گل داوودی

مشخصات گل داوودینام علمی :Chrysanthemum morifolium نام انگلیسی : Chrysanthemumنام خانواده : Asteraceaeاین جنس دارای 200 گونه از گیاهان یکساله , چند..

0تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 4

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 4 در این سبد گل رومیزی ترحیم شیک و بسیار زیبای گل فروشی رضوان از گل های لیلیوم،گلایل و میخک بهمراه داوودی و ل..

168,000تومان

برچسب ها: سبد گل رومیزی, گل داوودی, گل لیلیوم