• تاج گل ترحیم - شماره 07

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 7 ( پایه گل )

 گلهای استفاده شده در تاج گل :گل شب بو, 6 عدد گل آنتوریوم  و 10 عدد گل رز می باشد.

گل های رز و آنتوریوم استفاده شده در این تاج گل ( پایه گل ) باعث زیبایی این تاج گل شده است و همچنین زیبایی گل شب بو را دوچندان کرده است, همچنین گل های استفاده شده در این تاج گل بسیار پر پشت بوده و فضای تاج گل  را کاملا پر می نماید.

 

اندازه تقریبی: ارتفاع 160 سانتی متر

نوع تاج گل ( پایه گل ): یک طبقه


گل فروشی , گلفروشی , گل فروشی آنلاین , خرید گل , خرید اینترنتی گل , سفارش گل , سفارش اینترنتی گل , دسته گل , تاج گل عروس ,تاج گل, تاج گل برای تسلیت , تاج گل ترحیم ,  تاج گل مراسم ختم, تاج گل سر عروس, تاج گل مصنوعی, تاج گل مراسم ترحیم, مدل تاج گل, فروش تاج گل , خرید تاج گل,خرید اینترنتی تاج گل , سفارش تاج گل , سفارش اینترنتی تاج گل

توضیحات تاج گل

این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل ها سفارش دهید. و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.


زمان لازم برای تهیه سفارش این تاج گل

یک ساعت

نکات مورد توجه

 جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تاج گل ترحیم - شماره 07

  • 230,000تومان


برچسب ها: تاج گل ترحیم, تاج گل برای تسلیت, تاج گل مراسم ختم, تاج گل مراسم ترحیم, مدل تاج گل, فروش تاج گل, خرید تاج گل, خرید اینترنتی تاج گل, سفارش تاج گل, سفارش اینترتی تاج گل, گل شب بو, گل آنتوریوم, گل رز, پایه گل, تاج گل150-230