• سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 1

در این سبد گل خاص گل فروشی رضوان از گل های گلایل،ژربرا استفاده شده است.

اندازه تقریبی: ارتفاع 40 سانتی متر ، عرض 75 سانتی متر.

موارد استفاده:

  این سبد گل مناسب استفاده در مراسم ختم و ترحیم عزیزانتان است.

زمان لازم برای تهیه سفارش این سبد گل:

یک روز

نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*این گلها به صورت روزانه تهیه و اارسال می شوند.

* تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

  • 200,000تومان


گزینه های موجود


کالاهای مرتبط

گل گلایل

گل گلایل

مشخصات گل گلایل:نام علمی: Gladiolus hybrideنام انگلیسی: Gladiolusنام خانواده: Iridaceae گل گلایل از تیره Iridaceae (تیره زنبق‌ها) است و از جنس ..

0تومان

برچسب ها: سبد گل رومیزی, گل گلایل, گل ژربرا