• تاج گل ترحیم - شماره 45

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 45

گل های استفاده شده در این تاج گل زیبا :عبارتند از  لیلیوم سفید , گلایل  سفید و گل آنتوریوم سفید .

 

این مدل ، تاج گل ارزان و شیک گل فروشی رضوان می باشد که با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد.

گل های گلایل استفاده شده در این تاج گل باعث زیبایی بیشتر این مدل تاج گل شده است و همچنین وجود گل آنتوریوم و گلایل جلوه ای خاص به آن داده که در عین سادگی زیباست , این نکته قابل توجه است که گل های استفاده شده در این تاج گل بسیار پر پشت بوده و فضای آن را کاملا پر می نماید.

اندازه تقریبی: ارتفاع  160 سانتی متر

نوع تاج گل: یک طبقه


 

  توضیحات تاج گل ترحیم 

تاج گل زیبا و پرفروش گل فروشی رضوان,این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل مراسم ها و مجالس ختم   و همچنین با سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

 

لازم به ذکر است که گل گلایل در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود, متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین خاطر گل شب بو که در زمستان بیشتر است را می توان جایگزین گل گلایل کرد.

زمان لازم برای تهیه سفارش این تاج گل

  سه ساعت

 

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

 

 


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تاج گل ترحیم - شماره 45

  • 160,000تومان


کالاهای مرتبط

تاج گل ترحیم - شماره 04

تاج گل ترحیم - شماره 04

مشخصات تاج گل ترحیم شماره 4 ( پایه گل ) گل های استفاده شده در این تاج گل ختم ارزان و بسیار شیک عبارتند از : گل لیلیوم زرد و گل گلایل . گل های لی..

180,000تومان

برچسب ها: تاج گل ترحیم, تاج گل برای تسلیت, تاج گل مراسم ختم, تاج گل مراسم ترحیم, مدل تاج گل, فروش تاج گل, خرید تاج گل, خرید اینترنتی تاج گل, سفارش تاج گل, سفارش اینترتی تاج گل, گل لیلیوم, گل گلایل, گل آنتوریوم