• جعبه گل-شماره 31

مشخصات گل جعبه ای ( باکس گل ) شماره 31

جعبه گل عدد ،هدیه ای متفاوت و بسیار خاص که شامل مجموعه ای از گل رزهلندی تازه و شاداب هستند که  به رنگ سرخ می باشند و به زیبایی کنار هم چیده شده اند بطوری که داخل جعبه کاملا پر گل دیده می شود ، باکس گل خاص گل فروشی رضوان بهترین انتخاب برای هدیه دادن در انواع مناسبت ها است که میتوانید این جعبه گل عدد  را  برای استفاده در جشن ها و سوپرایز کردن عزیزانتان مخصوصا برای مراسم تولد و سالگرد ازدواج انتخاب کرده و سفارش دهید.

لازم به ذکر است که عدد گل جعبه ای طبق سلیقه شما مشتری گرامی قابل تغییر است.


یا برای سفارش با گل فروشی تماس بگیرید.
توضیحات جعبه گل رز :


این جعبه گل را شما می توانید طبق سلیقه خود در رنگ های دیگر گل رز نیز سفارش دهید.زمان لازم برای تهیه سفارش این جعبه گل

لطفا از یک روز قبل سفارش خود را جهت ارسال گل ثبت کنید

نکات مورد توجه

 جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصلنمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل رامطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصاتانواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگگل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جعبه گل-شماره 31

  • تولیدکننده: گل فروشی رضوان
  • مدل کالا: GABEGOL
  • موجودی: لطفا با گل فروشی تماس بگیرید.
  • 290,000تومان


برچسب ها: جعبه گل, باکس گل, گل جعبه ای, جعبه گل رز