• جعبه گل-شماره 29

مشخصات جعبه گل شماره 29


در این جعبه گل رز از 9 شاخه
گل رز  باکیفیت در رنگ های ملایم صورتی و آبی استفاده شده است.

تعداد شاخه گل ها و چیدمان آن ها در جعبه گل  مطابق عکس بوده همینطور پر پشت بودن گل ها و چیدمان برگ آرایی به طوری بوده که تمام فضای جعبه گل را در می گیرد که این باعث زیبایی هرچه تمام تر جعبه گل می شود.
یا برای سفارش با گل فروشی تماس بگیرید.


اطلاعات :

تعداد گل در باکس : 9 شاخه

امکان تحویل در : تهران

امکان تغییر رنگ گل ها : بله 


توضیحات جعبه گل


شما می توانید این جعبه گل را طبق سلیقه خود در رنگ های دیگر گل رز سفارش دهید و همینطور اندازه و رنگ جعبه گل طبق سلیقه شما قابل تغییر است.

زمان لازم برای سفارش این جعبه گل از گل فروشی رضوان

لطفا از یک روز قبل سفارش خود را ثبت کنیدنکات مورد توجه :

 جهت خرید گل طبیعی  می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جعبه گل-شماره 29

  • تولیدکننده: گل فروشی رضوان
  • مدل کالا: GABEGOL
  • موجودی: لطفا با گل فروشی تماس بگیرید.
  • 125,000تومان


کالاهای مرتبط

گل جعبه ای - شماره 03

گل جعبه ای - شماره 03

 مشخصاتگل جعبه ای ( جعبه گل ) شماره 3در این باکس گل از 16 شاخه گل رز صورتی و سفید زیبا و با طراوت  استفاده شده است.پرپشت بودن گل ها و چیدمان..

170,000تومان

گل جعبه ای - شماره 11

گل جعبه ای - شماره 11

مشخصات گل جعبه ای شماره 11در این جعبه گل از 12 شاخه گل رز شاداب و با کیفیت به رنگ آبی   استفاده شده است که گل رز آبی به همراه روبان همرنگ آن..

130,000تومان

برچسب ها: گل رز, گل داوودی, جعبه گل, باکس گل, گل جعبه ای, جعبه گل رز