• سبد گل - شماره 36

   مشخصات سبد گل شماره 36

  این سبد گل خاص و شیک با 6 شاخه گل لیلیوم سفید و 3 شاخه گل رز قرمز بهمراه 4 شاخه گل ژربرا صورتی و 12 شاخه گل داوودی سفید و 8 شاخه گل میخک صورتی گل آرایی شده است. 

اندازه تقریبی : ارتفاع 30سانتی مترتوضیحات سبد گل

 این سبد گل را می توانید با رنگهای مختلف  و یا با سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.


زمان لازم برای تهیه سفارش این سبد گل

دو روز


مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره میتواند با هر گلی که شما دوست دارید سبد گل مورد نظرتان را تهیه کرده ودر اسرع وقت تقدیم کند  
 

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سبد گل - شماره 36

  • 155,000تومان


کالاهای مرتبط

سبد گل - شماره 26

سبد گل - شماره 26

مشخصات سبد گل شماره 26 در این سبدگل ساده و شیک, از 9 شاخه گل رز و 9 شاخه گل میخک به همراه 8 شاخه گل آلسترومریا استفاده شده است که گل آرایی خاص ..

130,000تومان

سبد گل رز - شماره 100

سبد گل رز - شماره 100

مشخصات سبد گل رز شماره 100 سبد گل رز شماره 100  از زیباترین و پرفروشی ترین نمونه های سبد گل فانتزی گل فروشی رضوان که با قیمت ارزان به فروش می ر..

0تومان

برچسب ها: گل لیلیوم, گل رز, گل داوودی, گل ژربرا, گل میخک, سبد گل