• سبد گل - شماره 17

مشخصات سبد گل شماره 17

این سبد گل زیبا و پر فروش گل فروشی رضوان با 10عدد  لیلیوم و 10 عدد رز و 5 عدد مریم گل آرایی و برگ آرایی شده است.به طوریکه ترتیب قرار گرفتن و انتخاب رنگ گل ها کاملا هنرمندانه بوده و زیبایی خاصی به سبد داده است.مناسب جهت انواع مراسم شاد و مناسبت های شما عزیزان می باشد.

اندازه تقریبی: ارتفاع 110سانتی متر

سبد گل شماره 17

توضیحات سبد گل

 این سبد گل را می توانید با  سایر گل های دیگر در رنگ های مختلف نیز سفارش دهید.

زمان لازم برای تهیه سفارش این سبد گل

یک روز

مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره میتواند با هر گلی که شما دوست دارید سبد گل مورد نظرتان را تهیه کرده ودر اسرع وقت تقدیم کند  
 

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سبد گل - شماره 17

  • 210,000تومان


کالاهای مرتبط

گل مریم

گل مریم

مشخصات گل مریم (Tuberose) نام علمی : Polianthes Tuberosaنام انگلیسی : Tuberoseنام خانواده : Amaryllidaceae   روش تکثیر گل مر..

0تومان

برچسب ها: گل رز, گل مریم, گل لیلیوم, سبد گل