• سبد گل - شماره 10

  مشخصات سبد گل شماره 10

در این سبد گل  زیبا و پر فروش گل فروشی رضوان از 7شاخه گل آنتوریوم, 7شاخه لیلیوم و رز استفاده شده است. به طوریکه گل های آنتوریوم فضای دور سبد گل را پر می کند به ترتیب گل های لیلیوم و گل رز در بالا قرار می گیرد.این سبد گل انتخابی مناسب برای مراسم شاد شما عزیزان و نیز عرض تبریک و یا تقدیر و تشکر می باشد.

اندازه تقریبی: ارتفاع 50سانتی متر

سبد گل شماره 10

توضیحات سبد گل

 این سبد گل را می توانید با رنگهای مختلف  و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.

زمان لازم برای تهیه سفارش این سبد گل

سه ساعت

مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره میتواند با هر گلی که شما دوست دارید سبد گل مورد نظرتان را تهیه کرده ودر اسرع وقت تقدیم کند  
 

نکات مورد توجه

* جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سبد گل - شماره 10

  • 165,000تومان


کالاهای مرتبط

گل لیلیوم

گل لیلیوم

مشخصات گل لیلیوم:نام علمی: Lilium sppنام انگلیسی: Lilyنام خانواده: Liliaceae یکی از گلهایی که امروزه طرفداران بیشماری را بخصوص به شکل شاخه گل ب..

0تومان

سبد گل - شماره 97

سبد گل - شماره 97

مشخصات سبد گل شماره 97 این سبد گل چرمی از شیک ترین و پرفروش ترین نمونه کارهای گل فروشی رضوان است که بصورت خاص و زیبایی گل آرایی شده است.گل ه..

200,000تومان

برچسب ها: سبد گل, گل رز, گل لیلیوم, آنتوریوم