سبد رومیزی مراسم شاد

سبد رومیزی مراسم شاد

در این بخش از سایت عکس و مدل انواع سبد گل رومیزی مراسم شاد در طرح و رنگ  های شاد با چیدمان و گل آرایی زیبا جهت فروش تهیه شده است. که شما میتوانید برای طراوت بخشیدن جشن ها مراسم ها و مهمانی ها ی خود از این سبد گل های رومیزی استفاده کنید.و جهت سهولت در کار و صرفه جویی در وقتتان به صورت اینترنتی و انلاین سفارش خود را در سایت گل فروشی رضوان به ثبت رسانید. سفارشات شما طی فرآیندی پردازش شده و از طرف تیم گل فروشی رضوان با شما تماس گرفته می شود. همچنین شما عزیزان میتوانید سفارش خود را به صورت تلفنی اعلام کرده همکاران ما در گلفروشی رضوان در ساعات کاری اماده پاسخ گویی گرم و راهنمایی شما هستند.لازم به ذکر است تمامی محصولات گل فروشی رضوان طبق سلیقه و نظر شما قابل تغیر در گل آرایی  و رنگ و نوع گل ها بوده که این خود یکی از مزییت های گل فروشی رضوان است.مقایسه کالا (0)


سبد گل رو میزی شماره 5

سبد گل رو میزی شماره 5

مشخصات سبد گل  شماره 5 سبد گل رومیزی ظریف و شیک گل فروشی رضوان با گل آرایی خاص و تازه ترین گلها تقدیم شما مشتریان عزیز می شود.گل های استفا..

118,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 2

سبد گل رومیزی -شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 2 سبد گل شیک و خاص گل فروشی رضوان که در این سبد گل از گلهای میخک،لیلیوم،ژربرا و آنتوریوم استفاده شده است. اندازه..

250,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 3

سبد گل رومیزی -شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 3 در این سبد گل زیبا و شیک گل فروشی رضوان از گل های لیلیوم،ژربرا و لیسیانتوس استفاده شده است. اندازه تقریبی..

300,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 4

سبد گل رومیزی -شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 4 در این سبد گل زیبا از گل های لیلیوم،ژربرا وآنتریوم و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40..

220,000تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)