• سبد گل رو میزی شماره 5

مشخصات سبد گل  شماره 5

سبد گل رومیزی ظریف و شیک گل فروشی رضوان با گل آرایی خاص و تازه ترین گلها تقدیم شما مشتریان عزیز می شود.

گل های استفاده شده در این سبد گل زیبا و بسیار شیک : رز و لیلیوم سفید


مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره میتوانید با هر گلی که شما دوست دارید سبد گل مورد نظرتان را تهیه کرده تا در اسرع وقت تقدیمتان کنیم.

سفارش این سبد گل فقط  از یک روز قبل پذیرفته می شود.

 

نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سبد گل رو میزی شماره 5

  • 118,000تومان


کالاهای مرتبط

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 4

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 4 در این سبد گل رومیزی ترحیم شیک و بسیار زیبای گل فروشی رضوان از گل های لیلیوم،گلایل و میخک بهمراه داوودی و ل..

168,000تومان

برچسب ها: سبد گل رومیزی, گل رز, گل لیلیوم