سبد رومیزی روز مادر

سبد رومیزی روز مادر

در این بخش از سایت عکس  انواع سبد گل رومیزی به مناسبت روز مادر در طرح و رنگ  های متنوع و شاد و قرار  داده شده است. که شما می توانید سفارش دهید و به صورت اینترنتی و آنلاین در سایت گل  فروشی رضوان به ثبت رسانید.سفارشات شما ظرف مدت کوتاهی پردازش شده و از سوی  تیم  گل فروشی رضوان با شما تماس  گرفته میشود.همینطور سفارش گل و خرید گل در گل فروشی رضوان به صورت تلفنی نیز انجام می گیرد و همکاران ما در ساعات اداری آماده پاسخ گویی گرم و راهنمایی  شما عزیزان هستند.نکته قابل توجه : شما عزیزان می توانید طبق سلیقه خود چیدمان و گل آرایی سبد گل را به صورت تلفنی  سفارش دهید.


مقایسه کالا (0)


سبد گل - شماره 94

سبد گل - شماره 94

مشخصات سبد گل شماره94  سبد گل زیبای گل فروشی رضوان گل آرایی و برگ آرایی شده با گل های تازه و زیبا سفید رنگ  (ارکیده ، لیلیوم ، رز و مریم&nb..

120,000تومان

سبد گل رو میزی شماره 5

سبد گل رو میزی شماره 5

مشخصات سبد گل  شماره 5 سبد گل رومیزی ظریف و شیک گل فروشی رضوان با گل آرایی خاص و تازه ترین گلها تقدیم شما مشتریان عزیز می شود.گل های استفا..

118,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 2

سبد گل رومیزی -شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 2 سبد گل شیک و خاص گل فروشی رضوان که در این سبد گل از گلهای میخک،لیلیوم،ژربرا و آنتوریوم استفاده شده است. اندازه..

250,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 3

سبد گل رومیزی -شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 3 در این سبد گل زیبا و شیک گل فروشی رضوان از گل های لیلیوم،ژربرا و لیسیانتوس استفاده شده است. اندازه تقریبی..

300,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 4

سبد گل رومیزی -شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 4 در این سبد گل زیبا از گل های لیلیوم،ژربرا وآنتریوم و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40..

220,000تومان

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)