سبد رومیزی روز مادر

سبد رومیزی روز مادر

در این بخش از سایت عکس  انواع سبد گل رومیزی به مناسبت روز مادر در طرح و رنگ  های متنوع و شاد و قرار  داده شده است. که شما می توانید سفارش دهید و به صورت اینترنتی و آنلاین در سایت گل  فروشی رضوان به ثبت رسانید.سفارشات شما ظرف مدت کوتاهی پردازش شده و از سوی  تیم  گل فروشی رضوان با شما تماس  گرفته میشود.همینطور سفارش گل و خرید گل در گل فروشی رضوان به صورت تلفنی نیز انجام می گیرد و همکاران ما در ساعات اداری آماده پاسخ گویی گرم و راهنمایی  شما عزیزان هستند.نکته قابل توجه : شما عزیزان می توانید طبق سلیقه خود چیدمان و گل آرایی سبد گل را به صورت تلفنی  سفارش دهید.


مقایسه کالا (0)


سبد گل - شماره 94

سبد گل - شماره 94

مشخصات سبد گل شماره94  سبد گل زیبای گل فروشی رضوان گل آرایی و برگ آرایی شده با گل های تازه و زیبا سفید رنگ  (ارکیده ، لیلیوم ، رز و مریم&nb..

110,000تومان

سبد گل رو میزی شماره 5

سبد گل رو میزی شماره 5

مشخصات سبد گل  شماره 5 گل های استفاده شده در این سبد گل زیبا و بسیار شیک : رز و لیلیوم سفید مشتریان گرامی گل فروشی رضوان همواره م..

118,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 2

سبد گل رومیزی -شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 2 در این سبد گل  از گل های میخک،لیلیوم،جربرا و آنتوریوم استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانتی متر..

194,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 3

سبد گل رومیزی -شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 3 در این سبد گل  از گل های لیلیوم،ژربرا و لیسیانتوس استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانتی مت..

143,000تومان

سبد گل رومیزی -شماره 4

سبد گل رومیزی -شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 4 در این سبد گل زیبا از گل های لیلیوم،ژربرا وآنتریوم و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40..

330,000تومان

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)