سبد رو میزی ترحیم

سبد رو میزی ترحیم

در این بخش از سایت تصویر انواع سبد گل رومیزی ترحیم  جهت سفارش برای مجالس ترحیم و ختم  قرار گرفته شده است. که شما عزیزان بیننده می توانید برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید آنها را انتخاب کرده  و به صورت اینترنتی و آنلاین  سفارش دهید. همکاران ما در گلفروشی رضوان پس از پردازش درخواست شما, با شما تماس میگیرند.همچنین شما میتوانید به صورت تلفنی در ساعات اداری با شمار ه هایی که در سایت گل فروشی رضوان قرار گرفته تماس بگیرید همکاران ما در ساعات اداری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما هستند.لازم به ذکر است تمامی محصولات گل فروشی رضوان طبق سلیقه شما قابل تغییر در رنگ نوع و گل آرایی گل ها بوده است.


مقایسه کالا (0)


سبد گل رومیزی -شماره 1

سبد گل رومیزی -شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 1 در این سبد گل رومیزی شیک و بسیار زیبای گل فروشی رضوان از گل های لیلیوم،ژربرا و رز بهمراه داوودی استفاده شده است که..

238,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 1 در این سبد گل خاص گل فروشی رضوان از گل های گلایل،ژربرا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40 سا..

200,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 2

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 2 سبد گل رومیزی ترحیم شماره 2 با گل آرایی زیبای گل فروشی رضوان که به همراه شمع آرایی تقدیم شما عزیزان میشود.گل..

278,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 3 سبد گل رومیزی ترحیم شماره 3 انتخابی عالی و بسیار شیک جهت عرض تسلیت می باشد که با قیمت ارزان تقدیم می شو..

100,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 4

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 4

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 4 در این سبد گل رومیزی ترحیم شیک و بسیار زیبای گل فروشی رضوان از گل های لیلیوم،گلایل و میخک بهمراه داوودی و ل..

168,000تومان

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)