سبد رو میزی ترحیم

سبد رو میزی ترحیم

در این بخش از سایت تصویر انواع سبد گل رومیزی ترحیم  جهت سفارش برای مجالس ترحیم و ختم  قرار گرفته شده است. که شما عزیزان بیننده می توانید برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید آنها را انتخاب کرده  و به صورت اینترنتی و آنلاین  سفارش دهید. همکاران ما در گلفروشی رضوان پس از پردازش درخواست شما, با شما تماس میگیرند.همچنین شما میتوانید به صورت تلفنی در ساعات اداری با شمار ه هایی که در سایت گل فروشی رضوان قرار گرفته تماس بگیرید همکاران ما در ساعات اداری آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما هستند.لازم به ذکر است تمامی محصولات گل فروشی رضوان طبق سلیقه شما قابل تغییر در رنگ نوع و گل آرایی گل ها بوده است.


مقایسه کالا (0)


سبد گل رومیزی -شماره 1

سبد گل رومیزی -شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی شماره 1 در این سبد گل  از گل های آنتوریم،لیلیوم،جربرا و آلسترومریا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 25..

238,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 1

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 1 در این سبد گل شیک از گل های گلایل،ژربرا استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 40 سانتی متر ، عرض 7..

189,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 2

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 2

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره 2 در این سبد گل زیبا از گل های آنتوریوم،ژربرا و لیلیوم استفاده شده است. اندازه تقریبی: ارتفاع 30 سانت..

263,000تومان

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

سبد گل رومیزی ترحیم-شماره 3

مشخصات سبد گل رومیزی ترحیم شماره3 در این سبد از گل های زیادی استفاده شده است. تعداد: 30 شاخه داودی، 5 لیلیوم سفید به همراه 2 عدد شمع&..

80,000تومان

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)