• دسته گل - شماره 25

مشخصات دسته گل شماره25

گل های استفاده شده در این دسته گل زیبا و شاد گل فروشی رضوان شامل 8 شاخه گل ژربرا به رنگ قرمز میباشد که به سادگی گل آرایی شده و با کاغذ قرمز تزیین شده اند.انتخابی عالی جهت انواع مراسم و جشن های شما و حتی برای عرض تبریک می باشد.


دسته گل,دسته گل عروس,دسته گل عروس ارکیده,گل عروس,مدل دسته گل,عکس دسته گل,عکس گل,گل رز,تاج گل,دسته گل رز,دسته گل زیبا,عکس گل,دسته گل خواستگاری,دسته گل نامزدی,دسته گل رز قرمز,دسته گل تبریک تولد,گل لیلیوم,دسته گل بزرگ,دسته گل عروس با مروارید,دسته گل رز سفید,فروش دسته گل,خرید دسته گل,خرید آنلاین دسته گل,گل فروشی زعیم,گل فروشی بهرام

توضیحات دسته گل 

این دسته گل را میتوانید با استفاده از رنگ های دیگر گل ژربرا نیز سفارش دهید


زمان لازم برای تهیه وسفارش دسته گل                                                                                                                                                              

سه ساعت


نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

 

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دسته گل - شماره 25

  • 25,000تومان


برچسب ها: دسته گل, گل ژربرا