• دسته گل - شماره 19

مشخصات دسته گل شماره 19

دسته گل زیبای گل فروشی رضوان که با 25 شاخه غنچه گل لاله قرمز گل آرایی شده است و شما می توانید سفارش دهید.

اندازه تقریبی: ارتفاع 60*40سانتی متر


توضیحات دسته گل

دسته گل و پرفروش گل فروشی رضوان- این دسته گل را می توانید با رنگهای مختلف گل  سفارش دهید. و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.


زمان لازم برای تهیه سفارش این دسته گل:

یک روز

 

نکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دسته گل - شماره 19

  • 56,000تومان


برچسب ها: دسته گل, دسته گل عروس, دسته گل عروس ارکیده, گل عروس, مدل دسته گل, عکس دسته گل, عکس گل, گل لاله, تاج گل, دسته گل رز, دسته گل زیبا, عکس گل, دسته گل خواستگاری, دسته گل نامزدی, دسته گل لاله قرمز, دسته گل تبریک تولد, گل لیلیوم, دسته گل بزرگ, دسته گل عروس با مروارید, دسته گل رز سفید, فروش دسته گل, خرید دسته گل, خرید آنلاین دسته گل, گل فروشی زعیم, گل فروشی بهرام