• دسته گل - شماره 12

مشخصات دسته گل شماره12

گل های استفاده شده در این دسته گل عبارتند از: 10 شاخه رز و 10 شاخه لیلیوم به رنگ های (صورتی - سفید) که به زیبایی گل آرایی و برگ آرایی شده اند و روبانی صورتی جلوه ای ملیحانه و اثر گذار به آن بخشیده است.برای انواع مراسم و مناسبت های شما مشتریان گرامی بهترین انتخاب است.

توضیحات دسته گل :

این دسته گل  را می توانید با رنگهای مختلف گل لیلیوم و رز و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.


زمان لازم برای تهیه سفارش این دسته گل:

یک ساعتنکات مورد توجه:

* جهت خرید گل می توانید هم به صورت اینترنتی اقدام نماید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. بر تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دسته گل - شماره 12

  • 120,000تومان


برچسب ها: دسته گل, گل رز, گل لیلیوم