• تاج گل - شماره 20

مشخصات تاج گل شماره 20 (پایه گل)

تاج گل زیبای آنتوریوم و لیلیوم و مریم ، مناسب انواع مراسم شاد و جشن های گوناگون  برای عرض تبریک و یا تشکر و قدردانی ، با گل آرایی بسیار زیبا که شادی را به جشن های شما هدیه میدهد.

این پایه گل شامل 22 شاخه گل آنتوریوم قرمز و 30 شاخه گل لیلیوم زرد و 30 شاخه گل مریم به همراه تزیین با گل آلسترومریا و برگ آرایی می باشد. گل های فصلی استفاده شده در این نمونه کاملا  تاج گل را پر می نماید.


اندازه تقریبی : ارتفاع حدود200 سانتی متر

نوع تاج گل (پایه گل) : دو طبقه
توضیحات تاج گل ( پایه گل )

تاج گل زیبا و پرفروش گل فروشی رضوان- این تاج گل را می توانید با رنگهای مختلف گل ها و یا سایر گل های دیگر نیز سفارش دهید.


زمان لازم برای تهیه سفارش این تاج گل

چهار ساعتنکات مورد توجه

* جهت خرید گل طبیعی می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. در خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال می گردد و در صورت عضویت در سایت, شما می توانید از بن های تخفیف در خرید های بعدی گل استفاده نمایید. در ضمن گل فروشی رضوان در مناسبت ها تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

* شما می توانید بر اساس نیاز از گل های مختلف نیز برای سفارش سازی کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل نمایید و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

*تمامی سفارشات گل ها توسط حمل کنندگان متخصص ارسال می گردند.

*جهت آشنایی با مشخصات انواع گل و گیاه و مطالب مرتبط می توانید به وبلاگ گل فروشی رضوان به آدرس: www.blog.rezvanflower.ir مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تاج گل - شماره 20

  • 530,000تومان


کالاهای مرتبط

گل مریم

گل مریم

مشخصات گل مریم (Tuberose) نام علمی : Polianthes Tuberosaنام انگلیسی : Tuberoseنام خانواده : Amaryllidaceae   روش تکثیر گل مر..

0تومان

برچسب ها: تاج گل, تاج گل مراسم شاد, تاج گل مراسم افتتاحیه, تاج گل تشکر و قدردانی, گل آنتوریوم, گل لیلیوم, گل مریم, پایه گل