• تاج گل - شماره 53

مشخصات تاج گل شماره 53 (پایه گل)


تاج گل افتتاحیه شماره 53 یکی از چشمگیر ترین و شیک ترین تاج گل های گل فروشی رضوان میباشد.
در این
تاج گل نمایشگاهی  سه طبقه مجلل و شیک  از گل های گل آنتوریوم ، گل لیلیوم و گل شب بو با رنگ های شاد که تازه و شاداب هستند به زیبایی  استفاده شده است. گل آرایی این پایه گل شاد نیز به صورت انباشه است و کاملا فضای تاج گل را پر می نماید.این تاج گل سه طبقه مناسب انواع مراسم شاد و همچنین برای عرض تبریک و شادباش و تقدیر و تشکر می باشد.

اندازه تقریبی: ارتفاع 230 سانتی متر

نوع تاج گل  : سه طبقه

نوع پایه : فلزی
خدمات گل فروشی رضوان :

+تضمین کیفیت: سفارش شما با نهایت توجه و دقت گل آرایی و حمل می شود.

+ارسال تاج گل در سراسر تهران (بجز نمایشگاه) رایگان انجام می شود.

+ تغییرات کم و جزئی و تفاوت تاج گل نهایی با عکس در گل آرایی امری طبیعی می باشد.

+گل فروشی اینترنتی رضوان سفارش انواع تاج گل (تاج گل ختم و تاج گل ترحیم و سبد پایه دار ختم و سه پایه ترحیم) را در شهر تهران پذیرفته و سر ساعت و در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.

+لازم به ذکر است که بعضی گل ها در فصل های سرد سال در بازار کمتر یافت می شود،متقابلا قیمت آن افزایش پیدا می کند. به همین دلیل گل دیگری که در زمستان بیشتر بوده و هم قیمت باشد را با هماهنگی و رضایت مشتری جایگزین خواهیم کرد.نکات مورد توجه برای ثبت سفارش تاج گل ترحیم 53 :

- لطفاً برای سفارش از یک روز جلوتر هماهنگ کنید.

- جهت خرید گل می توانید به صورت اینترنتی اقدام نمایید و یا اینکه با شماره گل فروشی تماس بگیرید. با خرید اینترنتی اطلاعات فاکتور به ایمیل شما ارسال شده ، همچنین در صورت عضویت در سایت می توانید از بن های تخفیف در خرید گل بعدی استفاده نمایید.گل فروشی رضوان در مناسبت های مختلف ، پیشنهادات و  تخفیفات ویژه ای را برای اعضای خود در نظر می گیرد.

- شما می توانید بر اساس نیاز و سلیقه خودتان از گل های مختلف برای سفارش کار خود استفاده نمایید. برای تغییر در مشخصات سفارش خود ابتدا با ما تماس بگیرید تا از موجود بودن گل مورد نظر و رنگ آن اطمینان حاصل شده و سپس با ذکر نام گل و رنگ آن در توضیحات سفارش، همکاران ما سفارش گل را مطابق توضیحات تهیه می نمایند. لازم به ذکر است که تغییرات در انواع گل، بنا به نوع گل ممکن است باعث تغییر در قیمت سفارش شما شود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تاج گل - شماره 53

  • 750,000تومان